جشن انقلاب شهر جدید صادق‌آبا‌د با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد

فرماندار گالیکش در جشن انقلاب شهر جدید صادق‌آبا‌د گفت: یکی از اهداف نظام جمهوری اسلامی، مردم‌سالاری دینی و لزوم ‌نقش مردم در تعیین سرنوشت مملکت خود است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری صادق آباد به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گالیکش، حسین مایلی فرماندار شهرستان در گردهمایی و جشن انقلاب که با حضور معاونان فرماندار، بخشدار لوه، شورای شهر و شهردار صادق‌آباد، اعضای شورای اسلامی روستاها، دهیاران و جمع کثیری از شهروندان، بعدازظهر دوشنبه (۱۵بهمن ماه) در سالن ورزشی شهدای شهر صادق‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: در سال ۵۷ یک انقلاب مردمی به رهبری حضرت امام (ره) صورت گرفت و تمام معادلات دنیا در آن زمان که در سیطره دو ابر قدرت شرق و غرب قرار گرفته بود را برهم زد.

مایلی افزود: با تشکیل انقلاب اسلامی، کشور عزیزمان از استکبار و خودخواهی ابرقدرت‌های جهان رها گشت و خوشبختانه روز به روز دستاوردهای انقلاب، متجلی و پررنگ‌تر می‌شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان، اظهار کرد: در تلاش هستیم با جذب سرمایه‌گذاران در مباحث مختلف زمینه رشد و توسعه شهرستان در حوزه‌های اقتصادی، عمرانی و اشتغالزایی را فراهم آوریم.

فرماندار گالیکش احداث دهکده گیاهان دارویی را از پروژه‌های ملی ماندگار در منطقه یاد کرد و افزود: با احداث این پروژه و با به‌کارگیری نیروهای بومی منطقه، بخش بزرگی از دغدغه اشتغال جوانان این شهر تازه تأسیس و روستاهای اطراف، رفع خواهد شد.

گفتنی است در این مراسم برنامه متنوع، شاد و مفرحی به نمایش گذاشته شد و همچنین به ۱۵ نفر از کودکانی که در مسابقه نقاشی انقلاب شرکت داشتند، به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

 

 

خبرنامه پورتال

با عضویت در خبرنامه از آخرین آپدیت ها و اخبار ما با خبر شوید:

راه های ارتباطی با ما

شما میتوانید به طور مستقیم با ما در ارتباط باشید.

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *